skip to Main Content

Openingstijden Zwembad de Wiel

Recreatief zwemmen

 
Ma
Di
Wo 11:00 – 12:00
Do
Vr
Za  12:30 – 15:30
Zo 09:30 – 15:30

Recreatief zwemmen wordt gehouden in het Gehele zwembad. Op woensdagen wordt het gehouden in het instructiebad & Jip’s onderwaterwereld.

Banenzwemmen

Maandag 10:30 – 12:00 G
12:00 – 12:30 G
15:00 – 18:00 G
20:30 – 22:00
Dinsdag 09:30 – 10:30 G
13:15 – 18:00
Woensdag 10:30 – 12:00 G
12:00 – 12:30 G
15:00 – 18:00 G
Donderdag 12:15 – 13:15 G
14:00 – 18:00 G
20:30 – 22:00
Vrijdag 12:15 – 13:30
15:00 – 18:00
Zaterdag 08:00 – 11:00 G
Zondag 09:30 – 11:00 G

Banenzwemmen wordt gehouden in het hele zwembad. Alleen waar de “G” bij staat, wordt gehouden in het Gedeeltelijk Wedstrijdbad. 

Zwemles kinderen ABC

 
Ma 15:00 – 18:00
Di 15:00 – 18:00
Wo 15:00 – 18:00
Do 15:00 – 18:00
Vr 15:00 – 18:00
Za  08:00 – 11:00
Zo

Zwemles voor kinderen wordt gehouden in het Gedeeltelijk Wedstrijdbad.

AquaBootcamp

 
Ma
Di 18:00 – 18:45
Wo
Do 19:00 – 19:45
Vr 10:30 – 11:15
Za  –
Zo

AquaBootcamp wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

AquaJogging

 
Ma 09:00 – 09:45
19:00 – 19:45
 

Di

 

Wo
Do 09:00 – 09:45
19:45 – 20:30
Vr 09:00 – 09:45
Za  –
Zo

 

AquaJogging wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

AquaRobics

 
Ma 09:45 – 10:30
Di
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

AquaRobics wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

AquaVitaal

 
Ma
Di 09:00 – 09:45
Wo 09:00 – 09:45
09:45 – 10:30
Do
Vr 09:45 – 10:30
Za
Zo

 

AquaVitaal wordt gehouden in het ondiepe bad.

Fitte Vogels

 
Ma
Di
Wo
Do
Vr 08:00 – 08:30
Za  –
Zo

 

Fitte Vogels wordt gehouden in het Wedstrijdbad gehouden. 

Discozwemmen

 
Ma
Di
Wo
Do
Vr 20:30 – 22:15
Za  –
Zo

 

Discozwemmen wordt elke laatste zaterdag van de maand gehouden om 19:00 – 21:00. Alleen voor kinderen van de basisschool.

Floatfit

 
Ma 19:45 – 20:15
Di 20:45 – 21:15
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Floatfit wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

Peutersurvival

 
Ma 09:15 – 10:00
Di 10:15 – 11:00
Wo 09:45 – 09:30
10:30 – 11:15
Do
Vr 09:45 – 10:30
Za
Zo

 

Peutersurvival wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

Survival

 
Ma
Di 17:00 – 18:00
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Survival wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad.

Vroege Vogels

 
Ma 07:00 – 08:45
Di 07:00 – 08:45
Wo 07:00 – 08:45
Do 07:00 – 08:45
Vr 07:00 – 08:45
Za  –
Zo

 

Vroege Vogels wordt gehouden in het gehele zwembad.

Zwemles voor volwassenen

 
Ma
Di
Wo
Do 19:15 – 19:45
19:45 – 20:15 O
Vr
Za  –
Zo

 

Zwemles voor volwassenen wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad. De “O” staat voor het ondiepe bad.

Medisch Zwemmen

 
Ma 14:00 – 14:45
Di
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Medisch zwemmen wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad.

Snorkelen

 
Ma
Di 17:00 – 18:00
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Snorkelen wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

Baby- en Peuterzwemmen

 
Ma 08:45 – 09:15
10:00 – 11:00
Di 09:15 – 10:15
Wo 09:30 – 10:30
Do 08:45 – 09:45
Vr 08:45 – 09:45
Za
Zo

 

Baby- en Peuterzwemmen wordt gehouden in het Instructiebad & Jip’s Waterwereld.

Zwemvaardigheid 1, 2 en 3

 
Ma
Di
Wo 17:00 – 18:00
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Zwemvaardigheid 1,2 en 3 wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad.

Trimzwemmen

 
Ma 07:45 – 08:15
Di
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Trimzwemmen wordt gehouden in het Wedstrijdbad.

Zwangerschapszwemmen

 
Ma
Di
Wo
Do 20:15 – 21:00
Vr
Za  –
Zo

 

Zwangerschapszwemmen wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

Zeemeerminzwemmen/Haaienzwemmen

 
Ma
Di 16:00 – 17:00
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Zeemeerminzwemmen/Haaienzwemmen wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad.

Openingstijden Zwembad de Wiel

Recreatief zwemmen

 
Ma
Di
Wo 11:00 – 12:00
Do
Vr
Za  12:30 – 15:30
Zo 09:30 – 15:30

Recreatief zwemmen wordt gehouden in het Gehele zwembad. Op woensdagen wordt het gehouden in het instructiebad & Jip’s onderwaterwereld.

Banenzwemmen

Maandag 10:30 – 12:00 G             12:00 – 12:30 G           15:00 – 18:00 G          20:30 – 22:00
Dinsdag 09:30 – 10:30             13:15 – 18:00
Woensdag 10:30 – 12:00 G              12:00 – 12:30 G            15:00 – 18:00 G
Donderdag 12:15 – 13:15                   14:00 – 18:00 G            20:30 – 22:00
Vrijdag 12:15 – 13:30                    15:00 – 18:00 G
Zaterdag 08:00 – 11:00 G
Zondag 09:30 – 11:00 G

Banenzwemmen wordt gehouden in het hele zwembad. Alleen waar de “G” bij staat, wordt gehouden in het Gedeeltelijk Wedstrijdbad. 

Zwemles kinderen ABC

 
Ma 15:00 – 18:00
Di 15:00 – 18:00
Wo 15:00 – 18:00
Do 15:00 – 18:00
Vr 15:00 – 18:00
Za  08:00 – 11:00
Zo

Zwemles voor kinderen wordt gehouden in het Gedeeltelijk Wedstrijdbad.

AquaBootcamp

 
Ma
Di 18:00 – 18:45
Wo
Do 19:00 – 19:45
Vr 10:30 – 11:15
Za  –
Zo

AquaBootcamp wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

AquaJogging

 
Ma 09:00 – 09:45          19:00 – 19:45
Di
Wo
Do 09:00 – 09:45          19:45 – 20:30
Vr 09:00 – 09:45
Za  –
Zo

 

AquaJogging wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

AquaRobics

 
Ma 09:45 – 10:30
Di
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

AquaRobics wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

AquaVitaal

 
Ma
Di 09:00 – 09:45
Wo 09:00 – 09:45         09:45 – 10:30
Do
Vr 09:45 – 10:30
Za  –
Zo

 

AquaVitaal wordt gehouden in het ondiepe bad.

Fitte Vogels

 
Ma
Di
Wo
Do
Vr 08:00 – 08:30
Za  –
Zo

 

Fitte Vogels wordt gehouden in het Wedstrijdbad gehouden. 

Discozwemmen

 
Ma
Di
Wo
Do
Vr 20:30 – 22:15
Za  –
Zo

 

Discozwemmen wordt elke laatste zaterdag van de maand gehouden om 19:00 – 21:00. Alleen voor kinderen van de basisschool.

Floatfit

 
Ma 19:45 – 20:15
Di 20:45 – 21:15
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Floatfit wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

Peutersurvival

 
Ma 09:15 – 10:00
Di 10:15 – 11:00
Wo 09:45 – 09:30         10:30 – 11:15
Do
Vr 09:45 – 10:30
Za  –
Zo

 

Peutersurvival wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

Survival

 
Ma
Di 17:00 – 18:00
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Survival wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad.

Vroege Vogels

 
Ma 07:00 – 08:45
Di 07:00 – 08:45
Wo 07:00 – 08:45
Do 07:00 – 08:45
Vr 07:00 – 08:45
Za  –
Zo

 

Vroege Vogels wordt gehouden in het gehele zwembad.

Zwemles voor volwassenen

 
Ma
Di
Wo
Do 19:15 – 19:45          19:45 – 20:15 O
Vr
Za  –
Zo

 

Zwemles voor volwassenen wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad. De “O” staat voor het ondiepe bad.

Medisch Zwemmen

 
Ma 14:00 – 14:45
Di
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Medisch zwemmen wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad.

Snorkelen

 
Ma
Di 17:00 – 18:00
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Snorkelen wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

Baby- en Peuterzwemmen

 
Ma 08:45 – 09:15         10:00 – 11:00
Di 09:15 – 10:15
Wo 09:30 – 10:30
Do 08:45 – 09:45
Vr 08:45 – 09:45
Za  –
Zo

 

Baby- en Peuterzwemmen wordt gehouden in het Instructiebad & Jip’s Waterwereld.

Zwemvaardigheid 1, 2 en 3

 
Ma
Di
Wo 17:00 – 18:00
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Zwemvaardigheid 1,2 en 3 wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad.

Trimzwemmen

 
Ma 07:45 – 08:15
Di
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Trimzwemmen wordt gehouden in het Wedstrijdbad.

Zwangerschapszwemmen

 
Ma
Di
Wo
Do 20:15 – 21:00
Vr
Za  –
Zo

 

Zwangerschapszwemmen wordt gehouden in het Doelgroepenbad.

Zeemeerminzwemmen/Haaienzwemmen

 
Ma
Di 16:00 – 17:00
Wo
Do
Vr
Za  –
Zo

 

Zeemeerminzwemmen/Haaienzwemmen wordt gehouden in het Gedeeltelijk wedstrijdbad.

Back To Top